Kümblustünni hinnapäring

Vabandage, päringu tegemise vorm on katki, proovige palun hiljem uuesti!!

Mis see veebisait see selline on?

See on lehekülg, mis pakub võimalust küsida saadavust ja hinnapäringut mitmest ettevõttest korraga, kes tegelevad tünnisauna rentimisega.


Mis on selle projekti eesmärk?

Antud veebikeskkonna eesmärk on viia kokku lühiaegselt sauna rentida tahtvad inimesed sedalaadi renditeenust pakkuvate firmadega.

Klientide tähelepanu saamiseks tuleb neile mingit väärtust pakkuda. Meie teeme seda läbi antud päringulahenduse pakkumise.


Kas ma saan teha ainult tünnisauna päringuid?

Kui huvi süsteemi vastu näidatakse piisavalt, siis suurendame valikut.


Kas ma saan koondraporti, kes mu päringut vaatasid?

Esialgu mitte. Missugustele firmadele päring välja saadeti, saate vaadata ettevõtete lehekülje alt, vastavalt tegutsemise piirkonnale, mis päringu tegemisel valisite. Garantiid teenusele anda ei saa, sest kuna tegu on hobiprojektiga, siis võib mingisugune tehniline tõrge ikka tekkida, millele ei suutnud kohe mõelda.


Kuidas kontakti saab?

Antud projekti küsimustes ja ettepanekutega pöörduge palun e-mailile info [ät] saunanaut.eu


Andmekaitse

Teie isikuandmed (email, nimi, telefon) on firma esindajate jaoks alati unikaalse veebilingi taga ning seos teiega kustutakse 2 nädala pärast meie andmebaasist, peale päringu aktiveerimist.

Suudame tuvastada, millised firmad vaatasid Teie kontaktandmete detaile, kuid väldime info säilimist nende postkastides, kui päring aegub või annulleeritakse. Lisaks väldime antud meetme läbi info jõudmist otsingumootoritesse.

Kui klient soovib, on tal võimalus enne automaatset päringu tühistamist, päringu laialisaatmise kinnituskirja lisatud eraldi viite kaudu päringu oma käega kustutada.